DOPRAVA ZDARMA! – NA ADRESU NEBO VÝDEJNU PO CELÉ ČR OD 499 KČ

Brigáda a sezonní práce Písek

Brigáda a sezonní práce Písek, Skladnice i Skladníci možnost přechodu na HPP po 1 měsíci

Co budete dělat:

Příprava a balení zásilek a pro ty šikovné kontrola a identifikace zboží

Co od Vás očekáváme:

  • spolehlivost a ochota se učit
  • aktivní přístup k práci

Co Vám nabízíme:

  • zázemí rychle se rozvíjející společnosti a know-how skupiny úspěšných internetových obchodů pro celou Evropu
  • férový přístup a nadprůměrné ohodnocení
  • příplatky a bonusy v období listopad a prosinec pro šikovné, obětavé a aktivní pracovníky
  • listopad, prosinec jako benefit svačina po 4 opracovaných hodinách od vyhlášeného místního lahůdkářství

Základní mzda 115 Kč/hod. ve vánočním období listopad, prosinec až 150 Kč/hod.

Kontaktujte nás 725 534 904 nebo na miksickova@xparfemy.cz

Pracoviště: Exclusive Essential s.r.o., Sedláčkova 472, Písek